Terminy dostawy

Na czas oczekiwania na przesyłkę składają się: czas kompletowania zamówienia przez nasz sklep oraz czas dostawy przez Pocztę Polską lub kuriera. Zarówno czas oczekiwania jak i koszty uzależnione są od tego, jaki rodzaj przesyłki wybierzesz podczas dokonywania zakupów. Należy pamiętać, że czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy w dniach roboczych. W zależności od stanów  magazynowych naszych oraz dostawców czas realizacji zamówienia może wynosić:

2 dni ( licząc dni robocze )
3-5 dni ( licząc dni robocze )
7-10 dni ( licząc dni robocze )
30 dni ( licząc dni robocze )

PRZESYŁKA KURIERSKA

Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską to 24-48h od momentu nadania przesyłki na terenie kraju.
Jeżeli przesyłka nie dotrze w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania, prosimy o kontakt.

PRZESYŁKA POCZTOWA

Deklarowany czas przesyłki przez Pocztę Polską to od 2-5 dni roboczych licząc od momentu nadania paczki na terenie kraju. Przesyłka pocztowa ekonomiczna zwykle dociera do naszych klientów w ciągu 3-5 dni roboczych, natomiast przesyłka pocztowa priorytetowa w ciągu 2-3 dni roboczych ( bez żadnej gwarancji). O nadaniu przesyłki informujemy mailem. Terminy dostarczenia przesyłek przez pocztę są jedynie deklarowane, co oznacza , że czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć, a klientowi nie przysługuje w takim przypadku zwrot kosztów transportu. Jeśli przesyłka pocztowa nie dotrze w ciągu 14 dni od daty nadania, prosimy o kontakt

Płatności

Decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym możesz dokonać płatności na trzy sposoby:

Płatność Płatności24.pl 
Płatności24.pl to szybkie i wygodne płatności internetowe bezpieczne zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Z Płatności24.pl można płacić na wiele sposobów: e-przelewem kartą płatniczą kontem Płatności24.pl.

Przelewem
Płacisz po złożeniu zamówienia. Przelew możesz zrobić przez Internet, w banku lub na poczcie. Przesyłka zostanie zrealizowana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu drogą elektroniczną, jeżeli płatność odbywa się przez Pocztę Polską pieniądze na konto wpływają później). Przelew proszę zatytułować numerem zamówienia.